408 888-6598

Lessons

We have lessons of varying types.

 

Single Day Lessons:

One day lesson purchase for one Student $225

One day lesson purchase for two Students (Group Rate 2 x $190) = $380

One day lesson purchase for three Students (Group Rate 3 x $175) = $525

One day lesson purchase for four Students (Group Rate 4 x $160) = $640

One day lesson purchase Student Practice lesson (returning students only) = $150

 

Lesson Packages:

Single Student 3 lesson Package (Package Rate 3 x $175) = $525

Single Student 10 lesson Package – Use towards your Hang 1 or Hang 2 Rating (Package Rate 10 x $160) = $1600